WAKACYJNY WYNAJEM APARTAMENTÓW W HISZPANII - Oferta Dla właścicieli Nieruchomości w  Hiszpanii  na Costa Del Sol


Nasza oferta skierowana jest do osób, posiadających wakacyjne mieszkania, apartamenty, domy na wybrzeżu Costa Del Sol  w okolicach Marbelli . W związku z otwarciem naszego oddziału w Marbelli , jak również rozwinięciu popularnego serwisu internetowego umożliwiającego wyszukiwanie i rezerwowanie atrakcyjnych Nieruchomości ,  chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy posiadają mieszkanie w dobrym standardzie  i chcą wynajmować swoje mieszkania w okresach w których sami nie korzystają z mieszkania, k nie mają czasu sami  doglądać mieszkania. Chcą jednak mieć ten komfort i gwarancję, ze każdy krótszy lub  dłuższy pobyt wakacyjny  będą mogli spędzić we własnym apartamencie lub domu . Nawiążemy również współpracą z osobami które z różnych względów nie chcą wynajmować  swoich mieszkań długoterminowo.

Zainwestowałeś w nieruchomość w Hiszpanii, masz problemy z wynajmem w dobie kryzysu na rynku Nieruchomości ? Zapraszamy do współpracy ! Mieszkanie może zarabiać na Ciebie przez cały rok . Krótkoterminowy wynajem uwolni Cię od wszelkich problemów związanych z  długoterminowym wynajmowaniem własnego mieszkania :

- nie musisz starać się o klientów,

- w każdej chwili możesz odwiedzić swoje mieszkanie, zaprosić rodzinę lub znajomych i spędzić przyjemny urlop w słońcu

- zawsze kiedy przyjedziesz Twoje mieszkanie będzie czyste, sprzątnięte, z czekającą na Ciebie świeżą pościelą i ręcznikami.

Nasze doświadczenie pozwoli powiększyć Twój,  zysk dzięki czemu  szybko zwrócą się koszty j utrzymania Nieruchomości

Dysponujemy popularną stroną internetowa,  znakomicie rozreklamowaną we wszystkich światowych wyszukiwarkach, która szczegółowo opisuje każdą nieruchomość , jej okolice i pobliskie atrakcje, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najodpowiedniejsze mieszkanie w najdogodniejszym miejscu. Nasza strona posiada wysoki, stale rosnący wskaźnik PR , jest wysoko wypozycjonowana w światowych wyszukiwarkach, np.w google pojawiamy się na pierwszych pozycjach wyszukiwania. Dziennie odnotowujemy kilkaset odwiedzin naszego serwisu.

Prowadzimy szeroko zakrojona akcję marketingową, tak aby nasza marka była rozpoznawalna i kojarzona z wysokim poziomem usług. Mamy wykupiony szereg reklam, m.in. w Google, w  wielu popularnych serwisach związanych z branżą turystyczną i hotelową, współpracujemy z wieloma serwisami w Europie. Wszystkie wymienione instytucje pomogą nam w promocji Twojej Nieruchomości, jeśli tylko do nas przystąpisz.

Naszym celem jest pozyskiwanie jak największej ilość zadowolonych klientów, którzy oczekują usług na optymalnym poziomie za odpowiednią cenę, dzięki czemu Ty otrzymujesz najlepszą rentowność swojej Nieruchomości i maksymalny zwrot poniesionej inwestycji. My natomiast mamy szeroką rzeszę stale powracających do nas klientów .


Wykorzystanie Nieruchomości przez właściciela

Na naszej stronie internetowej prowadzimy , aktualizowany na bieżąco kalendarz wynajmu dzięki czemu masz stały podgląd  obłożenia  swojej Nieruchomości. Masz też możliwość skorzystania z własnego mieszkania jeśli tylko planujesz pobyt swój lub rodziny . Wystarczy ze odpowiednio wcześniej powiadomisz nas o potrzebie skorzystania z mieszkania a my zablokujemy je w kalendarzu dla wynajmujących na okres jaki będzie Ci potrzebny.


Przygotowanie Nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego

Zanim przyjmiemy nieruchomość do wynajmu, oceniamy jej potencjał:  sprawdzamy atrakcyjność, lokalizację, wystrój i wyposażenie. Staramy się przewidzieć  (na podstawie naszego doświadczenia) jakie niedogodności mogą wystąpić podczas jej użytkowania.

Gdy nieruchomość  spełniała już nasze i naszych klientów oczekiwania, przygotowujemy sesję zdjęciową , tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzeczywisty mieszkania. Dla bardziej wymagających klientów  jesteśmy w stanie nagrać również wirtualne zwiedzanie apartamentów tak aby klient mógł zajrzeć w każde miejsce i ocenić czy rzeczywiście jest to miejsce gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i niekrępujących  warunkach. Przygotowaną w ten sposób prezentację możecie otrzymać na płycie i wykorzystać w przyszłości na przykład przy sprzedaży mieszkania.


Wynajem

Dla Panstwa i naszego spokoju od klientów pobieramy kaucję na wypadek przypadkowych,  drobnych zniszczeń . Mieszkanie jest przekazywana klientowi przez naszego pracownika bezpośrednio w lokalu na podstawie odpowiedniego protokołu. Wymagane jest również aby klient posiadał dokument tożsamości, którego numer spisujemy.  Odbiór kluczy odbywa się także w lokalu, gdzie zawsze sprawdzamy jego stan. Każdorazowo  mieszkanie jest starannie sprzątane , przez nasze przeszkolone ekipy, zmieniana jest pościel i ręczniki . Mieszkanie jest więc cały czas utrzymywane w nienagannym stanie. Na klientów czekają zawsze świeże ręczniki,  pościel, zestaw mydeł, szamponów i innych akcesoriów toaletowych , jest również woda mineralna, kawa i herbata , tak aby nasz  gość nie  musiał zaczynać pobytu od  zakupów podstawowych produktów.

Obsługa Nieruchomości

Biorąc Państwa nieruchomość pod swoją opiekę zajmujemy się także drobnymi naprawami usterek, które  mogą zdarzyć się w  apartamencie podczas Twojej nieobecności, a  w razie czego znajdujemy również odpowiednich fachowców. W razie konieczności wprowadzamy też niezbędne  modernizacje czy zmiany w wyposażeniu poprawiające funkcjonalność Nieruchomości .